Archiwum 17 lutego 2015


lut 17 2015 Obrazy na zamówienie

Dziś nie tak trudno kupić sztukę. Pojawiło się wiele możliwości. Jak niemal wszystko sztukę można kupować przez internet.

No ale tu Ameryki nie odkryłem, nie chodzi o zakupienie starego zegara na allegro czy też srebrnego kielicha.

Mam na myśli dowolną sztukę. Wiele osób wytworzy rękodzieła na potrzeby innych. Tak samo jak zawsze wyglądał biznes. Można było zlecić namalowanie czegokolwiek lub wyrzeźbienie czegoś konkretnego z dostawą do domu.

Tak na przykład można kupować na dzień dzisiejszy obrazy na zamówienie. 

Galeria obrazów Efecto we Wrocławiu realizuje tego typu usługę.

Działalność tego sklepu internetowego to przede wszystkim sprzedaż różnego typu obrazów, z czego każdy jest rękodziełem.

Wszystkie obrazy są to olejne obrazy i oprawiane w bardzo ładne ramy.

Do wyboru można: kupić dowolny obraz, który znajduje się w menu wyszukiwania sklepu. Wśród tych obrazów reprodukcje jak i obrazy malowane przez doborowych artystów z Polski.

Opcja 2 zlecamy dowolne zamówienie, w postaci danych: plik, zdjęcie, podanie wymiarów, opisu co to ma być. Gdy takie zlecenie jest gotowe, wówczas przystępuje do realizacji jego jeden z malarzy.

Po zakończeniu pracy obraz wysyłany jest do zamawiającego.

I ot tak można mieć dokładnie taki obraz jaki się sobie wymyśli, cokolwiek przyjdzie do głowy, jak różne śmieszne przeróbki Mona Lisy czy uśmiechnięty van Gogh i w dodatku może to ktoś zrobić kto mieszka zupełnie gdzie indziej i nie musisz nigdy nawet się z nim widzieć ani rozmawiać a on Ci to zrobi.

Jak to kiedyś ludzie żyli bez internetu...